Godziny otwarcia Centrum 8:00 - 20:00, Soboty 10:00 - 14:00 | Rejestracja 10:00 - 18:00 | Sklep 10:00 - 17:00 Kontakt 71 720 70 26

Centrum
Rehabilitacji
Neurologicznej

Gimnastyka dzieci

Dbając o prawidłową postawę ciała Twojego dziecka dbasz o jego przyszłość. Złe nawyki oraz nieprawidłowości powstałe w okresie młodzieńczym mają niestety swoje konsekwencje w życiu dorosłym. Jednocześnie ze względu na to, że dzieci co raz więcej czasu spędzają przed komputerem oraz telewizorem, dbanie o ich sprawność ruchową oraz prawidłową postawę ciała ma ogromne znaczenie. Nasze zajęcia udawadniają, że tzw. gimnastyka korekcyjna nie musi być nudna, nie musi polegać na ciągłym powtarzaniu tych samych ćwiczeń. Bardzo dbamy by zajęcia były atrakcyjne, wykorzystujemy najnowsze przybory nieznane z lekcji w-f, takie jaki bosu, taśmy theraband. Każde zajęcia mają swój temat przewodni, niezależnie czy jest to karate, balet, wojsko czy akrobatyka, każdy bawi się na nich świetnie, a jednocześnie pracuje nad poprawą swojej sylwetki, sprawności fizycznej oraz postawy ciała.

Stosowane przez nas małe grupy osób ćwiczących dają możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka, a jednocześnie ćwiczenie w grupie jest atrakcyjniejsze i bardziej motywujące.

Proponowane przez nas zajęcia to także doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu przez Twoje dziecko.

Udział w zajęciach poprzedzony jest spotkaniem, które ma na celu ocenę narządu ruchu oraz ustalenie celu terapii.

Udział w zajęciach możliwy jest jedynie po wcześniejszym zapisie w rejestracji. Aby zajęcia się odbyły wymagane jest minimum dwóch uczestników.

Zapraszamy serdecznie!

Opinie

Ponad dwa lata temu stwierdzono u mnie krwiaka mózgu. Operacja uratowała mi życie jednak uszkodzenia były tak duże, że nie dawano mi żadnych szans na normalne życie. Normalne mam na myśli wykonywanie podstawowych czynność takich jak: jedzenie, mycie się czy ubieranie. Moim marzeniem było samodzielnie pójść do toalety. Byłem załamany bo wiedz...


Czytaj dalej
J.

"Zdaję sobie sprawę, że do WDO-MEDu trafiają pacjenci z bardzo ciężkimi urazami a rehabilitacja często umożliwia sprawne funkcjonowanie.
Osobiście zgłosiłam się "tylko" z niegroźnym przetrenowaniem, które jednak bardzo utrudniało kontynuowanie treningów, powodując zniechęcenie i utratę radości z uprawiania ukochanego sportu.
Po kil...


Czytaj dalej
Kasia